Удобрение Новоферт, 50 грн, Сєверодонецьк, Дім, сад | liube.com.ua
����
Увійдіть для скорішого доступу до кращих пропозицій. Зареєструйтесь якщо у вас немає облікового запису.
>

Удобрение Новоферт

Бізнес Дім, сад Сєверодонецьк   54 перегл

50 грн

  • img
Місцезнаходження: Сєверодонецьк
Ціна: 50 грн Договірна

 

Грамотне поєднання кореневого і позакореневого живлення відповідно допотреб рослини і забезпеченості  грунту -на сьогодні це вже  незаперечний фактдосягнення максимальних врожаїв.

ТОВ «Новоферт» - український завод-виробник комплексних водорозчиннихдобрив NPK з мікроелементами в хелатній формі.
          Застосування - обробкапосівного та посадкового матеріалу, позакореневе живлення, живлення по листу,крапельне зрошення, гідропоніка, приготування субстратів.
         Виробити і реалізувати, а неперекупити і перепродати.
         Нами освоєно випуск більше 460формул добрив торгової марки Новоферт.

         Виробництво відповідає вимогам ДСТУ ISO 22000:2007 та має відповідний Сертифікат.

         Продукція зареєстрована і реалізуєтьсяв Україні, Молдові, Казахстані, Грузії, країнах Євросоюзу та Америки. Всяпродукція сертифікована.  Добриво ТМ«Новоферт» сумісно практично з усіма засобами захисту рослин, що дозволяєскоротити витрати по обробці 1 га посівних площ.

         Головноюконкурентною перевагою ТОВ «Новоферт» є високопрофесійний персонал фахівців тасучасне технологічне обладнання , що дозволяє в стислі терміни вироблятипрактично будь-яку формулу добрив, яку вважає доцільною агроном господарстваабо на підставі лабораторної діагностики нестачі елементів живлення в рослинах.
        Водорозчинне добриво NPK змікроелементами – без хлорне, містить збалансований комплекс макроелементів(азот, фосфор, калій) , мезоелементів ( магній,сірку) і мікроелементів: (Cu,Fe,
Mn, Zn ) нахелатній основі ЕДТА (етилендіамінтетраоцтової кислоти) та бор,  молібден, що підвищує коефіцієнт засвоэнняелементів живлення до 90-95%.          
      Добрива NPK , торгової маркиНовоферт , при фаховому застосуванні та обгрунтованому виборі потрібних формулдозволяють:
• зберігати і підвищувати родючість ґрунтів;
• регулювати процес живлення рослин;
• підвищувати врожайність сільськогосподарських культур • підвищувати якістьрослинної продукції (пшениця - збільшення білковості зерна на 2-3,8%, буряк -вміст цукру збільшується на 1,5-2%, соняшник – вміст олії збільшується на 2-4%;кавун - підвищення вмісту цукру на 2% , вітаміну С - на 2,3%; томат -підвищення вмісту вітаміну С на 1,8%);