Сапоги Lemigo Angler 720, 1,000 грн, Луцьк, Одяг, аксесуари | liube.com.ua
����
Увійдіть для скорішого доступу до кращих пропозицій. Зареєструйтесь якщо у вас немає облікового запису.
>

Сапоги Lemigo Angler 720

Приватне Одяг, аксесуари Луцьк   135 перегл

1,000 грн

  • title=
Місцезнаходження: Луцьк
Ціна: 1,000 грн

Сапоги Lemigo Angler 720 ціна 1000 грн

Сапоги произвотства Польша фирми Lemigo.

Підошва взуття Lemigo ANGLER 720 PU була розроблена з думкою про Вашу безпеку. Структура протектора захистить Тебе від падіння або ковзання.

Підошва самоочищується.

Геометрична підошва взуття Lemigo ANGLER 720 PU побудована, щоб ще більшою мірою піклуватися про чистоту і безпеки. У процесі руху, спеціально підготовлені канали самі очищають бруд поправляючи одночасно зчеплення.

Завдяки своїм багатим властивостями, взуття, Angler, вироблені компанією Lemigo ідеально підходить як під час полювання і риболовлі. Це, однак, не відносить цю модель виключно в якості спеціального взуття. Варто відзначити, що істотною перевагою є той факт, що Lemigo Angler абсолютно не має запаху.Технологія виробництва калош з поліуретану фірми Lemigo (PU), одним з найсучасніших у світі. Поліуретан, використовуваний в підошві забезпечує ідеальну герметичність, хорошу теплоізоляцію і комфорт у використанні. Правильно підібрані технічні параметри при виробництві взуття фірми Lemigo також забезпечують чудовий захист від олії і жиру. Безсумнівно, величезною перевагою є також висока еластичність і механічна стійкість, яка проявляється як при низьких, так і високих температурах. Застосований виробництві взуття неопрен - це матеріал, завдяки використанню якого ми отримуємо тепловий комфорт, обмежує вплив високих і низьких зовнішніх температур. Завдяки ньому ми підтримуємо постійну температуру, близьку до температури людського тіла.

Присутні від 41 до 47 розміра.

+38 (096) 444 49 09

+38 (050) 082 94 53

Додаткові деталі

Стан Нове
Площа від 41 до 47 розмір