Мікродобрива Ярило (0,25 л), 65 грн, Погребище, Дім, сад | liube.com.ua
����
Увійдіть для скорішого доступу до кращих пропозицій. Зареєструйтесь якщо у вас немає облікового запису.
>

Мікродобрива Ярило (0,25 л)

Приватне Дім, сад Погребище   135 перегл

65 грн

  • title=
  • title=
  • title=
  • title=
Місцезнаходження: Погребище
Ціна: 65 грн

Активний старт PRO (стимулятор проростання та розвитку кореневої системи) добриво призначене для позакореневого живлення та обробки посівного матеріалу. В складі продукту поряд з основними макро- та мікроелементами є амінокислоти та фітогормони. Амінокислоти підвищують стійкість до несприятливих умов зовнішнього середовища, скорочують енергетичні витрати, які рослина витрачає на виробництво білків. Збалансоване співвідношення ауксину та цитокініну направлене на стимулювання клітинного поділу у коренях та пагонах.

PROуніверсал добриво зі збалансованим вмістом мікроелементів для забезпечення повноцінного живлення овочевих культур. Забезпечує підвищення врожаю та його якості. Сприяє стійкості рослин до стресових факторів.

Кальцій застосовується як для позакореневого живлення, так і поливу плодових та овочевих культур. Завдяки кальцію посилюється міцність клітинної стінки, що забезпечує отримання якісного врожаю з відмінними транспортабельними властивостями і лежкістю.

Бор (Органік стандарт). Бор важливий елемент який приймає участь у багатьох фізіолого-біохімічних процесах таких як регуляція запилення і запліднення, вуглеводневий і білковий обмін, синтез і транспорт цукрів з листків в коренеплодів.

Додаткові деталі

Стан Нове